Kariera

PRACUJ W NASZEJ KANCELARII W WARSZAWIE!

Interesuje cię praca w naszej kancelarii w Warszawie? Zapraszamy. Jako wiodąca firma prawnicza obsługujemy klientów o najwyższych preferencjach. Aby sprostać ich wymaganiom i znaleźć najlepsze rozwiązania dla ich złożonych wyzwań, tworzymy najlepszy zespół, złożony z ludzi różnych specjalizacji. Chcesz pracować w naszej kancelarii? Prześlij swoje CV i pozwól się poznać!

DLACZEGO WARTO U NAS PRACOWAĆ?

Kancelaria Wiejak i Partnerzy to marka stale budująca swoją pozycję na rynku kancelarii prawnych w Polsce. Nasz zespół to ambitni ludzie, realizujący wiele ciekawych i przyszłościowych projektów. Nasza firma prawnicza to rozwijające i energiczne miejsce pracy, w którym promuje się przede wszystkim osiągnięcia i rozwój. Dzielenie się wiedzą, wsparcie merytoryczne oraz liczne szkolenia to gwarancja zwiększania kwalifikacji zawodowych. Z nami staniesz się lepszym prawnikiem.

WYSOKA JAKOŚĆ DZIAŁAŃ

Od pierwszego dnia pracy w naszej kancelarii w Warszawie, będziesz zajmował się interesującymi sprawami i rozwiązywał kwestie prawne. Pracując bezpośrednio z partnerami, zyskasz merytoryczne doświadczenie na wczesnym etapie swojej kariery. W rezultacie, jako partner naszej kancelarii możesz rozwijać się szybciej. Nasza zdolność do działania na dużym obszarze systematycznie się zwiększa. Dołączając do nas, możesz stać się częścią grupy prawników współpracujących ze sobą w całym kraju. Stale rozbudowując zespół prawników mamy na celu zapewnienie najwyższej jakości usług dla dużych i średnich firm z różnych sektorów gospodarki.

NACISK NA NOWE TECHNOLOGIE

Kancelaria dysponuje najnowocześniejszą infrastrukturą technologiczną i stale ją ulepsza, oferując nowe rozwiązania dla swoich pracowników. Usługi naszego wsparcia są dostępne 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Pozwala to na utrzymanie pełnej elastyczności w zakresie czasu i pory pracy.

Chcesz pracować w jednej z najprężniej rozwijających się kancelarii w Polsce? Zapraszamy do kontaktu!

JEŚLI INTERESUJE CIĘ PRACA W KANCELARII W WARSZAWIE I JESTEŚ:

• radcą prawnym bądź adwokatem,
• aplikantem,
• ekspertem w danej dziedzinie prawa,

wyślij swoje CV wraz z listem motywacyjnym na adres mailowy kariera@kancelariawiejak.pl

Zapraszamy do współpracy!

NOTA RODO

Informujemy, że wyrażając niniejszą zgodę masz prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę, kierując informację o jej wycofaniu na adres kancelaria@kancelariawiejak.pl Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w treści przesłanego cv, przez Kancelarię Prawniczą Wiejak i Partnerzy Sp. Komandytowa w celu wzięcia udziału w prowadzonych procesach rekrutacyjnych.

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Prawnicza Wiejak i Partnerzy Sp. Komandytowa z siedzibą w: Warszawie, ul. Puławska 538 („Administrator”)

1. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, na podstawie przepisu art. 6 ust. 1 lit. b) RODO oraz dobrowolnie wyrażonej przez Panią/Pana zgody.
2. Odbiorcami danych osobowych będą pracownicy i współpracownicy Administratora, a także firmy wspierające procesy rekrutacyjne.
3. Administrator nie zamierza przekazywać danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
4. Dane osobowe będą przechowywane przez czas trwania procesu rekrutacyjnego, w ramach którego przesłał(a) Pani/Pan swoje cv, a w przypadku zgody na udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych – przez okres 2 lat od przesłania cv.
5. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
• żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
• wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
6. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu wzięcia udziału procesie rekrutacyjnym;
7. Pani/Pana dane osobowe nie będą wykorzystywane do profilowania, w tym do podejmowania zautomatyzowanych decyzji.
8. Po zakończeniu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w pierwotnym celu, dane osobowe nie będą przetwarzane w żadnym innym celu.