Najnowsza technologia

NOWOCZESNE OPROGRAMOWANIE

Technologie są przede wszystkim dla naszych klientów. Nowy świat, nowe rozwiązania technologiczne, nowy wymiar współpracy.

Stale się rozwijamy, a nieodzownym elementem jest informatyzacja procesów i optymalizacja procedur, które nimi kierują. Nowoczesne narzędzia zapewniają nam najwyższą wydajność działań, szybkie dostarczanie wiedzy, co sprawia, że pracujemy szybko i efektywnie. Posiadanie nowoczesnego systemu informatycznego czyni nas liderem wśród kancelarii prawniczych w Polsce. Innowacyjne technologie pozwalają nam na obsługę najbardziej wymagających klientów z sektora dużych i średnich firm.

Zapewniamy dostęp do niezwykle funkcjonalnego systemu, który pozwala monitorować wszelkie działania podejmowane przez naszych radców prawnych i adwokatów w imię Waszych interesów. Nasi Klienci mają pełny dostęp do autorskiego systemu, w którym mogą monitorować działania kancelarii w swoich sprawach. Każde zdarzenie rejestrowane jest w systemie informatycznym CRM. Działamy na gruncie zaufania – w zamian za powierzenie nam swoich interesów zapewniamy Ci pełną kontrolę wydarzeń i możliwość ingerencji w trybie on-line. Pozwala to na pełną kontrolę i ogląd sytuacji na bieżąco.

Bezpieczeństwo informacji i danych to ważny aspekt działalności biznesowej naszych klientów. Gwarantujemy najwyższe standardy przetwarzania danych i przekazywania informacji. Dane spraw są przez nas szyfrowane i w pełni zabezpieczone. Dostosowujemy się do potrzeb klientów w tym zakresie, żadne rozwiązania obecne na rynku nie są nam obce.